Sohbet Bölümündeki Konular Neden Kilitleniyor

Merhaba,
Bu kategoride açtığınız konuları kilitlemek zorunda kalıyoruz, bu konularla ilgili bizlere Özel Mesaj aracılığıyla hakaretler eden üyelerimiz malesef var. Sizleri bilgilendirmek ve izleyeceğiniz adımları göstermek için bu konuyu başlattık.

1) Gereksiz / Kısa Mesaj İçeren Konular: Bu kategoride bulunan “Günaydıınn :D” gibi konuları kapatmak zorundayız, bu tür konuların mesaj sayısını arttırmak için açıldığını düşünüyoruz. Ayrıca uyarılara rağmen bu konuları açmanızla mesaj gönderiminiz engellenebilir.

2) Reklam: Sohbet kategorisi bir reklam alanı değildir, Facebook sayfalarınızı imzalarınıza ekleyebilirsiniz ancak özellikle tanıtım için konu açamazsınız.

3) Argo / Hakaret İçeren Sohbet Konuları: Sanalika’da bir konuyla ilgili gündem yaratmak için ancak hakaret ve argo kelime içeren başlıklarınızdan ilk sefer argo kelimeler silinecek ve uyarı yapılacaktır, uyarıya uymayan kullanıcıların mesaj gönderimi engellenebilir.

4) Ağır Eleştiri / Yanlış İddialar: Kullanıcılar hakkında ağır yada hatalı eleştiriler yapan kullanıcıların konuları kapatılır. Uyarılara uymayan kullanıcılarınmesaj gönderimi engellenebilir.

5) Kullanıcıları Kandırma / Hesap Çalma Hareketleri: Kullanıcıların IP Adresi üzerinden kayıt olduğu tüm karakterler mesaj engeli alır, o kullanıcılar birdaha bilgisayarları üzerinden forumda mesaj gönderemez.

6) Diğer: Forum Kurallarına aykırı mesaj gönderenler ihlal ettiği kurala yönelik ceza alırlar.

Yukarıdaki maddelere lütfen dikkat ediniz,
İyi eğlenceler! trkahkaha401

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s