Savaş Özbey’le keyifli sohbet

The House Cafe Antalya, düzenlediği Meet & Greet ve House Beatz partilerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Her hafta tanınmış bir ismi Antalyalılarla buluşturan The House Cafe Antalya’nın bu haftaki özel konuğu Hürriyet Hafta Sonu Eki yazarlarından Savaş Özbey oldu.

GÜNDEM KONUŞULDU

İlk olarak The House Cafe Antalya’nın misafirlerine sunduğu Meet & Greet ve House Beatz konseptli partiler, Antalyalılardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Hürriyet Kelebek Eki yazarlarından Onur Baştürk’ün katılımıyla gerçekleşen Meet & Greet konseptinin bu haftaki konuğu da Hürriyet Hafta Sonu Eki yazarı Savaş Özbey oldu. Özbey’le bir araya gelen isimler hem birlikte yemek yedi hem de gündemle ilgili konularda konuştu.

DJ’LE RENKLENDİ

Saat 20.00’da başlayan ve Antalya’nın önemli simalarını bir araya getiren etkinlikte konuklar Savaş Özbey’le birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Gece boyunca süren keyifli sohbet, Dj Özkan’ın sahne almasıyla daha da eğlenceli bir hal alarak devam etti. Her hafta farklı simaları Antalyalılarla buluşturan Meet & Greet ve House Beatz konseptinin yeni konukları ise 21 Eylül 2013 Cumartesi günü Latin gecesinde sahne alacak olan Tarkan Ayçetin ve Sal Santana olacak. Program saat 21.00’da başlayacak.
trkahkaha401

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s