MELO’da gidici

Galatasaray’da Terim’in ardından o da gidiyor!

Galatasaray’da görevine son verilen Fatih Terim’den sonra Başkan Aysal’ın, Felipe Melo’yu da göndermeyi düşündüğü öne sürüldü

Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal ile ters düşen ve yönetim kurulu kararıyla görevine son verilen Fatih Terim’den sonra Başkan Aysal’ın, önümüzdeki sezon Felipe Melo’yu da göndermeyi düşündüğü öne sürüldü.

İBRE ŞİMDİ MELO’YA DÖNDÜ

Son iki sezonun Süper Lig şampiyonu ve Süper Kupa sahibi Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’e telefonlarını açmadığı gerekçesiyle tepki gösteren Başkan Aysal’ın Melo’yu da twitleri nedeniyle göndermeye düşündüğü ileri sürüldü.

Maraton.com’da yer alan habere göre, telefon olayı yüzünden Fatih Terim ile ipleri koparan Ünal Aysal’ın,Melo’nun geçen sezon attığı ‘Başkan çocuk gibi davranıyor’ tweet’lerini unutmadığı ve önümüzdeki sezon Brezilyalı futbolcuyla yollarını ayıracağı öğrenildi.

Bilindiği gibi Başkan Ünal Aysal, geçtiğimiz 2 sezon kiralık olarak forma giyen Melo’yu sezon başında veto etmişti. Bir diğer Brezilyalı Wellington ile anlaşmanoktasına gelen Aysal, Terim’in Melo ısrarı karşısında vazgeçmişti.
trkahkaha401

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s